Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dnes jsem se koukal na zajimavý pořad na Discovery.
Byl o jakési formě motýlího muže.Poprvé se objevil na počátku 60. let v Americe.
Svědci ho popisovali jako bytost s lidkým tělem a ohromnými křídly.
http://images2.photomania.com/230464/1/rad08AED.jpg

Dále jsem se dozvěděl, že jakýsi pták byl už několikrát spatřen zoologi, kteří tvrdí, že měl rozpětí křídel 7 metrů!!!

http://www.chupacabramania.com/immagini/immagini_creature/mothman_foto.jpg

Samozřejmě o něm nikdo neví podrobnosti, ale svědci vždy popisovali zcela identitickou bytost..
Dále vědec mluvil o tom, že jeden ze svědků, který jel autem domů, viděl ve spětném zrcátku velké "ptáka" který v tu chvíly letěl rychlostí 170Km/h.
Divné prý bylo, že vůbec nepoužíval křídla. A přesto dokázal vyvinout takovou rychlost. Je prý pravděpodobné, že se tvor nesl po horké vlně vzduchu kolujícího kolem auta.
http://tn1-3.pv.deviantart.com/fs18/150/f/2007/214/8/e/Mothman_by_YagaK.jpg

Byl bych rád kdyby jste mi do příspěvků napsali svou teorii o "Motýlím muži"
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Lidia

(kniha "Muži v černém", 28. 2. 2009 12:06)

O Můřím muži jsem se dočetla z knihy "Muži v černém" od Petera Krassy. Bylo to pro mě překvápko, protože už jsem viděla film "Proroctví z temnot" a v té knize se psalo o pozorování UFO a následně mužů v černém (Men in black) a rovněž muže, který byl v té knize popisován jako netopýří "muž asi sedm metrů vysoký s netopýřími křídly, jehož oči žhnuly jako dva rudé uhlíky" (tento popis odpovídá obrázkům, které jsem našla na netu). Několik lidí ho vidělo v té oblasti. A pak se zřítil most Silver bridge a zemřelo na něm (mám dojem, že v knize píší 36 lidí, ale na wikipedii je uvedeno 46), mezi nimiž bylo spousta těch, kteří UFO pozorovali. Mimochodem, podívejte se na ten film, je moc zajímavý.

mothman

(Dita, 6. 2. 2009 21:43)

nikdo nejste kreteni, ja na nej verim ode dneska a po precteni clanku od ruznych autoru jsem dospela k tomu ze existuje , je jich na svete mnoho, ale jen jeden druh nebo je jenom jeden a je vzdycky tam, kde se odehraje nejaka katastrofa, je to pro me posel zkazy kdyz vybuchl cernobyl tak tam byl, kdyz se zritil most tak tam taky byl zapadea to do sebe... opravdu to existuje a nikdo neni kreten ani neco podobneho kdyz na o veri prectete si vis clanku a dozvite se co byste nerekli ze se dozvite...

škoda..

(SiamonD, 9. 12. 2008 20:53)

Trochu mě mrzí, že se o téma(o které se zajímám taky) zajímají takový kreténi... jako nic proti,ale ty vaše úvahy jsou většinou k smíchu.. Ten film má být zhruba ze oučasnosti-jen je na motivy toho,co se událo ve Virginii v 60. letech.. já na té fotce nikde nevidím,že by tam byl datum jako 60. léta.. a i kdyby,zamyslete se-určitě někdo už četl podrobnější články... Lidé říkají,že Mothman (molý/motýlý/můří muž) může létat bez pomoci křídel = takže by to mělo být něco nadpřirozeného. A jestliže by měl létat,tak proč by šplhal na most??? já téhle fotce nevěřím, ale na mothmana věřím ;)
SiamonD

autogramy nedávám

(Martínek, 8. 12. 2008 18:37)

Jasně,podle mě to určitě existuje,navíc jsou o tom i důkazy,jsem to totiž já osobně a vokukuju takhle svět,ve kterém by byla normálně nuda!Pohromy sem!

chyba

(petr, 29. 11. 2008 18:42)

jestli se pribeh tohoto filmu odehrava v 60.letech tak nevim jak se v tomto filmu mohli zminovat o vyskytu motyliho muze po havarii v cernobylu ktera se stala v letech 80.

Neznalost

(Dante, 9. 11. 2008 19:36)

Ludia sa často boja toho, čomu nerozumejú, čím viac tomu nerozumeju, viac sa aj boja. Ale človek sa nerád bojí, tak čomu nerozumie to jednoducho v sebe uzamkne.
Ano to všetko sa tam stalo, napriek tomu radšej tomu neveríme, lebo verit, znamená nerozumiet a nerozumiet znamená mat STRACH

zdar

(kane, 4. 11. 2008 2:07)

Kdysi sem o tom četl v jedné knize,ta kniha byla celkem stará,byla o záhadách a psal tam o tomhle.Nechtěl sem tomu věřit,dostal sem solidní výsměch,když sem se o tom zmínil :D ale asi po osmi letech sem viděl proroctví z temntom a o tam byl,a pak nějaké zmínky na netu,co sem se dočetl,tak nevim, co si o tom myslet

Hauzi

(Hauzi, 3. 11. 2008 17:14)

Ten film byl podle skutečných událostí, ale je možné (jisté) že si tam američtí režiséři možná něco vycucaly z prstu.

Fotky jsou podvrh

(speedyxxx, 3. 11. 2008 1:35)

Fotky jsou zavádějící. Každý na nich může vidět co chce a čemu věří. Když se dobře podíváš na první fotku, je jasné, že se jedná o holuba, jen perspektiva trochu zkresluje. Křídla jsou evidentně ptačí, pokud chceš věřit, ře je vzdálen někde na úrovni budovy, vypadá celkem věrohodně. Zkus si ale představit, že letí nekde nad lidmi stojícími na popředí...
Co se týká druhé fotky, kterou mimochodem ukazovali i na kanálu Discovery, vzhledem k tomu, kdy mělo dojít k události - šedesátá léta, je datum na fotce přinejmenším podivný. Navíc kdo v té době mohl mít fotoaparát, který do fotky vkládá digitální datum?? A kolik lidí asi v šedesátých letech fotilo na barevný film?? Poslední fotomontáž beru jen jako ilustraci, tak ji nekomentuji. Věřím, že v Point Pleasant v Západní Virginii skutečně několik lidí vidělo podivného tvora, ale zamysli se - pokud by byl tvor skutečný, s váhou a proporcemi více než dvoumetrového muže, křídla s rozpětím pouhé tři metry by jej neunesla. Zbývají tedy jen dvě možnosti: přerostlý pták, nebo něco nadpřirozeného. Přerostlý noční pták s dutými kostmi a širokými zorničkami ve kterých světélkuje oční pozadí odrážející světlo by mohla být jedna možnost. Nokonec strach má velké oči a sova s dvoumetrovým rozpětím by asi nahnala kdekomu. Co se týká nadpřirozených bytostí - fotka s datumem objevující se na internetu a na těcho stránkách, prezentovaná i v pořadu na Discovery jako zaručeně pravá docela dementuje i ostatní zaručené informace. To že někdo uvádí, že má zzaručené a ověřené zdroje informací, ještě neznamená, že mluví pravdu. Nakonec se ale najde vždy někdo, kdo tomu bude chtít věřit, lidé už jsou takoví, záhady mají rádi a tak často ochotně přehlížejí i jasné podvrhy a berou je za zaručené a ověřené zprávy.

motýlí muž

(vláda, 2. 11. 2008 20:20)

motýlí muži existují objeví se vždy tam kde hrozí apokalipsa jsou to .......
- nesmím odpovědět

Bez nadpisu

(E.T., 2. 11. 2008 15:46)

Ahoj, já koukni se na můj blog ufo.blog.cz, taky se zajímám různými nadpřirozenými bytostmi a věcmi. Viděli jsem film Proroctví z temnot, opravdu zajímavé, cht+la bych se dozvědět víc, jo a ten most v Ohiu opravdu spadnul?

Michaela

(Muska, 2. 11. 2008 10:34)

Nevim,já věřím víc Epoše.Tam si nemůžou dovolit napsat neaké ptákoviny.Na druhou stranu,ten film byl slušný.Bála jsem sa jak malý jarda.

něco k filmu

(pakkanen, 2. 11. 2008 10:14)

mam článek z Epochy a tam se uvádí 46 lidí nevim jestli je to chyba v tom článku a nebo jestli tam v tom filmu zaměnili ty data záměrně

dobrá stránka

(metal666, 31. 10. 2008 14:08)

no,tomu prvnímu obrázku teda moc nevěřim...ale ten druhej mě fakt zaujal.

film proroctví z temnot

(kvapo, 5. 10. 2008 19:40)

tak já doporučuji skouknout film proroctví z temnot ten most co je natom ten motýl je v tomto filmu a spadnul v americe zemřelo naněm 36 lidí

mutant

(michael myers, 24. 9. 2008 12:16)

Hele já si myslím,že je to jeden z těch humanoidů,které vytvořili lidé ve spolupráci s lidmi.Možná to je nějaký nepovedený pokus,který z nějaké laboratoře v Mexiku nbo tam někde.Jo a chtěl bych napsat,že mám na svém mobilu fotku mmimozemské lodě,která kroužila na Kladensku.Ta lod nejak divně svítila a po chvilce začala bouřka,jakmile začali šlehat blesky tak ta lod se objevila přesně na tom místě kde měl blesk uhodit měl sem i video,ale kvůli špatné kvalitě sem ho smazal.

Nevím

(AlieS, 17. 9. 2008 16:00)

Já nevím co je na tom pravda ale vím že je to molí muž a né motílí muž to ani z daleka ne je to to samé jako kdybych řekl že lochneska je žralok tady z téhle stránky se toho dovíte víc
http://www.volny.cz/rojar/cryptozoologie/6_ostatni/13_muz_mol.htm

Nesouhlas

(Martin, 27. 7. 2008 11:33)

Vy debilové! To není motýlí muž ale můří muž
Zjevuje se na místech budoucí katastrofy.
A to, že ses díval na nějáký požad na discovey neznamená že tady budeš krmit lidi debilovinama
máš tuto stránku uplně na hovno. Čau

názor

(lenka, 18. 5. 2008 22:20)

já věřím na duchy a i na ufo a proto věřím i na motýlího muže.Motýlí muž je velmi zajímavá záhada.Máš pěkné internetové stránky

Mothman

(Radouš, 24. 4. 2008 10:17)

Bohužel musím souhlasit s prvním příspěvkem. Já jsem teda myslel, že na takové stránce jako je tahle by mělo být úplné maximum informací o "motýlím muži". Namísto toho tady není vůbec nic. Administrátor bohužel neví o čem píše, proto bych navrhoval nejdříve trošku proklikal síť a nebo alespoň shlédnout film "Proroctví z temnot".

Typ: napište v googlu Mothman