Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dnes jsem se koukal na zajimavý pořad na Discovery.
Byl o jakési formě motýlího muže.Poprvé se objevil na počátku 60. let v Americe.
Svědci ho popisovali jako bytost s lidkým tělem a ohromnými křídly.
http://images2.photomania.com/230464/1/rad08AED.jpg

Dále jsem se dozvěděl, že jakýsi pták byl už několikrát spatřen zoologi, kteří tvrdí, že měl rozpětí křídel 7 metrů!!!

http://www.chupacabramania.com/immagini/immagini_creature/mothman_foto.jpg

Samozřejmě o něm nikdo neví podrobnosti, ale svědci vždy popisovali zcela identitickou bytost..
Dále vědec mluvil o tom, že jeden ze svědků, který jel autem domů, viděl ve spětném zrcátku velké "ptáka" který v tu chvíly letěl rychlostí 170Km/h.
Divné prý bylo, že vůbec nepoužíval křídla. A přesto dokázal vyvinout takovou rychlost. Je prý pravděpodobné, že se tvor nesl po horké vlně vzduchu kolujícího kolem auta.
http://tn1-3.pv.deviantart.com/fs18/150/f/2007/214/8/e/Mothman_by_YagaK.jpg

Byl bych rád kdyby jste mi do příspěvků napsali svou teorii o "Motýlím muži"
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

velká katastrofa

(motýlí muž, 27. 1. 2013 20:11)

jednou se to dozvíte!

verím

(la.st.girl, 19. 9. 2012 18:03)

verím v takéto tvory / bytosti rovnako ako napr. že existovali trolly (prerastený ľudia), draky (prežili dinosauri do stredoveku?) a pod. Nemyslím si, že by toľko ľudí po celom svete malo rovnaké "fantázie", halucinácie, zdanie a pod. Akokoľvek máme vyspelú technológiu, nezabúdaljme že Zem nás neustále prekvapuje. PS: tá postava mi nápadne pripomína tzv. "Pružinového Jacka" (spring-heeled Jack)...

něco na tom bude

(tajné, 2. 9. 2012 13:56)

podle mě na tom něco bude.když vidíte ty příběhy z kterých se vám tají dech a je to pravda,tak proč by tohle nemohlo.já osobně věřim v něco,co vidíme jen tehdy když věříme a chceme.Kolik věcí je mezi nebem a zemí.Stačí věřit.

fakt

(..., 21. 9. 2009 12:56)

motyli muz není nejaky muz s kridli ale jakysi "duch" ktery se zjevuje pred nejakou katastrofou a svedci jej popisuji jako cerny stin s rude zaricima ocima... napriklad asi 35 lidi kteri zazili hromadnou havarii na dalnici D1 tvrdili ze pred havarii videli nejaky stin ohromneho cerneho "motyliho muze" ktery mel cervene oci....

Re: je.

(pul, 30. 7. 2012 1:50)

není to tvor s křídly,má dlouhý pláštˇ rozevlatý,oči jako dva žhnoucí uhly,vlasy trochu jako medúza,hodně vysoký a černý,jen se dívá ale nasledně pochopíte.Už ho nechci vidět.Jestli tomu někdo věří nebo ne to už je jedno,prostě jsou tu!


glaudit.han@seznam.cz

(jan, 29. 6. 2012 11:02)

zdravím..

máte tu poněkud špatné inforamce.. například ufo v přímém přenosu..
MÁM audiozáznam této události...

mimochodem.. mám více informací ke všemu, než tu vy uvádíte dohromady..
pokud máte zájem to tu trošku oživit a psát skutečné informace i s důkazy, tak se mi jednoduše ozvěte na mail .. glaudit.han@seznam.cz

například motýlímu muži se říká muří muž a když už jde o to, s vaší pomocí můžeme zveřejnit pravdu o létajících talířích ... přeci z lidí nechcete dělat blbce s falešnými fotografiemi, kde nemáte ani sloučené vrstvy dvou rozdílných obrázků..


pokud máte tedy zájem, zašlu fotografie a dokumenty ke vše mtématům, co tu máte s přidám i některá vlastní témata.

iq test cechu 2012

(dobby, 26. 6. 2012 22:00)

http://cz.iq-test.eu/#719176
v projektu jsou evidovány statistiky jednotlivých zemí EU, takže návštěvník, který podstoupí test, může tímto i statisticky podpořit svou zemi a může porovnat svou inteligenci ve vztahu k národním průměrům
pro dosažení přesnějších výsledků jsou k dispozici testy vhodné pro testování různých typů inteligence (vrozená, numerická, prostorová inteligence, atd.)

4 Dita :

(SiamonD, 6. 2. 2009 21:55)

Já to nemyslel zas tak zle,jen že ty jejich úvahy jsou kreténský.. taky na něj věřím?ale nechtěl byhc ho nikdy vidět na vlastní oči.. Ale nevěřím?že by to byl třeba pták,nebo tak.. prostě je to paranormální bytost a vám se tady omlouvám ;)..

VAROVÁNÍ

(SAMAEL, 31. 10. 2010 12:35)

OBJEVÍ SE ZNOVU,VZPOMENTE NA MÁ SLOVA,UŽ BRZY,ON SE DÁ VYVOLAT

Re: VAROVÁNÍ

(Upa putna, 7. 6. 2012 17:28)

A to víš jak?

A co pravopis.

(Ingrid Could, 21. 2. 2011 23:56)

Když čtu ty články, tak chci být také motýlí muž...kams chodil za školu?
zoologi
identitickou
spětném zrcátku
chvíly
Schválně, jestli najdeš chyby :-)))

...

(Baruš, 12. 1. 2011 8:15)

Doporučila bych všem,aby se podívali na film 'Proroctví z temnot'. Je o tzv. Motýlím muži a je natočen podle skutečných událostí a informací. 'Motýlí muž' byl prý spatřen i v ČR a předpověděl nehodu na D1,která se tehdy opravdu stala.Můžeme jen spekulovat o tom,jestli je to pravda nebo ne. Jakékoliv otázky a připomínky na e-mail: Blondes.B@seznam.cz

...

(Lidia, 28. 2. 2009 12:35)

Pardon, ne sedm metrů, sedm stop.

ha

(matěj, 8. 1. 2011 16:48)

vy chcete udělat z člověka debila že

ha ha

(matěj, 8. 1. 2011 16:49)

dedm metru to ne

kočka

(matěj, 31. 12. 2010 21:14)

je v zemi ufo a nebo ufo vzali člověka a zmutovali hi na motyliho muže

tady se nic nedozvíte

(Michal, 7. 2. 2010 11:41)

o Mothmana se zajímám od té doby co jsem viděl Proroctví z temnot. Sbírám informace, které s ním souvisí. Podle mě muří muž (mottie) nezvěstuje ve většině případech žádné katastrofy. To se stalo jen v málo případech, a i tak si spíše myslím, že je to popularizovaná myšlenka přikrmená filmem Mothman Propercies. Já si myslím, že nejde popřít pozorování této nebo jí podobné bytosti, která jsou hlášena už z dávné historie. Případy jsou hlášeny i z ČR. Pokud jde o Virginii je možno spojit tyto události i s Flatwoods monster z 50tých let. Užitečné info najdete i zde.

http://www.boudillion.com/Moth/mothman.html

Proroctví z temnot

(David, 7. 2. 2010 11:17)

O tom co tady píšeš sem viděl zajímavý film "Proroctví z temnot" na motivy skutečné události.. Tam všechno hezky popisují a dá se na to koukat a člověka to vtáhne do děje.. Stojí to za schlédnutí. Hlavního herce nesnáším ale tenhle film s ním je vyjímka. Prý se motýlí muží zjevují těsně před velkou katastrofou už od starověku a není pro ně logické vysvětlení.. Lide je pozorovaly stovky před výbuchem v Černobilu atd.

Každý vidí co vidět chce..

(Speedyxxx, 7. 2. 2010 4:28)

Když na těch fotkách chcete vidět motýlího muže, tak ho uvidíte. Já jen opakuji: Na první fotce je jen holub. Takových fotek se dá nafotit spousta. Trik je jednoduchý - na fotce se špatně určuje vzdálenost mezi foťákem a objektivem. Ten holub je někde nad lidmi v popředí. Když ale chcete věřit, že je to motýlí muž někde na konci ulice, dělejte ze sebe hlupáky dál. To smetí na druhé fotce není nic. Nakonec to může být i padající list, který je jen zachycený v poloze, kdy to vypadá že je na pilíři mostu. Zase záleží jak daleko je skutečně od objektivu. Namalujte si na okno UFO, vyfoťte ho proti krajině a nikdo nepozná, jestli bylo 2 metry od foťáku, nebo 2 km daleko... Neříkám, že motýlí muž neexistuje. Kdo ví, co je mezi nebem a zemí, ale ty fotky jsou směšné...

...

(Dhagon, 22. 12. 2009 12:01)

No ak si niekto myslí, že my sme tu vo vesmíre sami a najmúdrejší a neviemčo, tak vela šťastia v živote...