Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dnes jsem se koukal na zajimavý pořad na Discovery.
Byl o jakési formě motýlího muže.Poprvé se objevil na počátku 60. let v Americe.
Svědci ho popisovali jako bytost s lidkým tělem a ohromnými křídly.
http://images2.photomania.com/230464/1/rad08AED.jpg

Dále jsem se dozvěděl, že jakýsi pták byl už několikrát spatřen zoologi, kteří tvrdí, že měl rozpětí křídel 7 metrů!!!

http://www.chupacabramania.com/immagini/immagini_creature/mothman_foto.jpg

Samozřejmě o něm nikdo neví podrobnosti, ale svědci vždy popisovali zcela identitickou bytost..
Dále vědec mluvil o tom, že jeden ze svědků, který jel autem domů, viděl ve spětném zrcátku velké "ptáka" který v tu chvíly letěl rychlostí 170Km/h.
Divné prý bylo, že vůbec nepoužíval křídla. A přesto dokázal vyvinout takovou rychlost. Je prý pravděpodobné, že se tvor nesl po horké vlně vzduchu kolujícího kolem auta.
http://tn1-3.pv.deviantart.com/fs18/150/f/2007/214/8/e/Mothman_by_YagaK.jpg

Byl bych rád kdyby jste mi do příspěvků napsali svou teorii o "Motýlím muži"
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Re: Verim!

(Jakub, 28. 1. 2015 2:52)

Kolik ti bylo ? mě 8 poprvé 2

Viděl jsem ho!

(Jakub, 28. 1. 2015 2:38)

Když jsem byl malý chodil jsem v Prazena zahradním městě do školky nic si z toho období skoro nepamatuji ale tohle ano kdo bydlí okolo ví že okolo ní jsou keře teda byly keře a my si tam chodili hrát schovávat se hráli jsme na schovávanou a já se tam schoval procházel jím (uvnitř bylo duté ) pak jsem vylezl skoro u plotu a tam stál obrovský motýl s lidským obličejem ale malým nosem ale nebyl takový jako ho tu popisujete ale křídla měl barevná červeno žlutá chvíli jsem strnul a pak utekl za paní učitelkou když se tam šli podívat nic tam nebylo postupem času jsem si vnutil že to byl výplod lidské fantazie ale narazil jsem na tento článek a i na více po přečtení tohoto

Existuje

(Jozef, 16. 10. 2013 23:10)

V roku 1978 vraj vystrašil nemeckých baníkov natoľko, že odmietli fárať do bane, ktorú o niekoľko minút neskôr zasypalo. O sedem rokov neskôr sprevádzal zemetrasenie v Mexico City, varovať mal i pred výbuchom jadrovej elektrárne v Černobyli. Fotografie vraj dokazujú jeho prítomnosť i pri páde newyorských dvojičiek.

Čítajte viac: http://encyklopedia.sme.sk/c/3635942/legenda-o-motylom-muzovi.html#ixzz2hvC8RjjZ

Hm souhlasim s podvrhem

(tonda, 1. 5. 2009 20:49)

Neeverim tomu ze to existuje stejne jako UFO lidi vidi nekde v lese co se hejba a hned tvrdej ze to je neco podezreleho k nejake nadprirozene bytosti az uvidim navlastni oci UFO nebo motýlího muuže tak sem napisu a reknu vam to ze je to Fakt ne podvrh zatim souhlasim pro podvrh

Re: Hm souhlasim s podvrhem

(YOU, 13. 8. 2012 0:19)

Ohledne par lidi co se tu zminuje, ze Ufo je nesmysl, tak asi ani nevi co pojem UFO znamena,...pro hloupe lidi je to neidentifikovatelny predmet..! pokud vubec vis(te) co znamena neidentifikovatelny predmet : D Ptze fakt jasnu jak lidi si hrajou neustale na chytre, ale pritom vi tak malo...Ani nvm proc to tu pisu: D Demnce je hold na svete hodne...a kdyz uz clovek nevi, tak by me drzet pusinku a nejdrive si neco precit a ne si hrat na chytreho...to umi totiz kazde male dite ;)

Re: Hm souhlasim s podvrhem

(maky, 30. 12. 2012 14:19)

Tak když jsi takový ,,nevěřící Tomáš,,...co děláš na tomto webu?

Re: Hm souhlasim s podvrhem

(olksdfpio, 25. 9. 2013 15:22)

ufo existuje :)

VĚŘTE

(Ivule, 5. 6. 2013 21:58)

Dnes poprvé jsem vyhledala tyto stránky ,setkala jsem se s člověkem,který motýlího muže viděl .Podle popisu to sedí na tuto bytost.Viděla jsem film PROROCTVÍ Z TEMNOT ,dness jsem tento film předala tomu člověku ,bude zděšen ,protože tato bytost byla skutečně viděna a ten dotyčný o ni nikdy neslyšel .Bojím se odezvy ,asi to neunese ,bylo to prý mrazivé ,otřesné setkání.

janova

(blazena, 9. 4. 2013 9:46)

je ufo zeleni ja taky jsem ufo

motýly muž

(FAKTA , 30. 3. 2013 11:42)

podle mne je to strara bytost třeba demon nebo nekdo z 2 nebo 1 svetovy valky zesnuly a nebo anděl newim

velká katastrofa

(motýlí muž, 27. 1. 2013 20:11)

jednou se to dozvíte!

verím

(la.st.girl, 19. 9. 2012 18:03)

verím v takéto tvory / bytosti rovnako ako napr. že existovali trolly (prerastený ľudia), draky (prežili dinosauri do stredoveku?) a pod. Nemyslím si, že by toľko ľudí po celom svete malo rovnaké "fantázie", halucinácie, zdanie a pod. Akokoľvek máme vyspelú technológiu, nezabúdaljme že Zem nás neustále prekvapuje. PS: tá postava mi nápadne pripomína tzv. "Pružinového Jacka" (spring-heeled Jack)...

něco na tom bude

(tajné, 2. 9. 2012 13:56)

podle mě na tom něco bude.když vidíte ty příběhy z kterých se vám tají dech a je to pravda,tak proč by tohle nemohlo.já osobně věřim v něco,co vidíme jen tehdy když věříme a chceme.Kolik věcí je mezi nebem a zemí.Stačí věřit.

fakt

(..., 21. 9. 2009 12:56)

motyli muz není nejaky muz s kridli ale jakysi "duch" ktery se zjevuje pred nejakou katastrofou a svedci jej popisuji jako cerny stin s rude zaricima ocima... napriklad asi 35 lidi kteri zazili hromadnou havarii na dalnici D1 tvrdili ze pred havarii videli nejaky stin ohromneho cerneho "motyliho muze" ktery mel cervene oci....

Re: je.

(pul, 30. 7. 2012 1:50)

není to tvor s křídly,má dlouhý pláštˇ rozevlatý,oči jako dva žhnoucí uhly,vlasy trochu jako medúza,hodně vysoký a černý,jen se dívá ale nasledně pochopíte.Už ho nechci vidět.Jestli tomu někdo věří nebo ne to už je jedno,prostě jsou tu!


glaudit.han@seznam.cz

(jan, 29. 6. 2012 11:02)

zdravím..

máte tu poněkud špatné inforamce.. například ufo v přímém přenosu..
MÁM audiozáznam této události...

mimochodem.. mám více informací ke všemu, než tu vy uvádíte dohromady..
pokud máte zájem to tu trošku oživit a psát skutečné informace i s důkazy, tak se mi jednoduše ozvěte na mail .. glaudit.han@seznam.cz

například motýlímu muži se říká muří muž a když už jde o to, s vaší pomocí můžeme zveřejnit pravdu o létajících talířích ... přeci z lidí nechcete dělat blbce s falešnými fotografiemi, kde nemáte ani sloučené vrstvy dvou rozdílných obrázků..


pokud máte tedy zájem, zašlu fotografie a dokumenty ke vše mtématům, co tu máte s přidám i některá vlastní témata.

iq test cechu 2012

(dobby, 26. 6. 2012 22:00)

http://cz.iq-test.eu/#719176
v projektu jsou evidovány statistiky jednotlivých zemí EU, takže návštěvník, který podstoupí test, může tímto i statisticky podpořit svou zemi a může porovnat svou inteligenci ve vztahu k národním průměrům
pro dosažení přesnějších výsledků jsou k dispozici testy vhodné pro testování různých typů inteligence (vrozená, numerická, prostorová inteligence, atd.)

4 Dita :

(SiamonD, 6. 2. 2009 21:55)

Já to nemyslel zas tak zle,jen že ty jejich úvahy jsou kreténský.. taky na něj věřím?ale nechtěl byhc ho nikdy vidět na vlastní oči.. Ale nevěřím?že by to byl třeba pták,nebo tak.. prostě je to paranormální bytost a vám se tady omlouvám ;)..

VAROVÁNÍ

(SAMAEL, 31. 10. 2010 12:35)

OBJEVÍ SE ZNOVU,VZPOMENTE NA MÁ SLOVA,UŽ BRZY,ON SE DÁ VYVOLAT

Re: VAROVÁNÍ

(Upa putna, 7. 6. 2012 17:28)

A to víš jak?